Lardi-Trans - საერტაშორისო ლოჯისტიკური პლატფორმაა ტვირთების შესახებ არსებული განაცხადების განსათავსებლად. გადაზიდვა ხორციელდება საავტომობილო ტრანსპორტით ქალაქ - კუმანოვო-დან - ბელაია-ცერკოვი-ში.
მსოფლიოს 89 ქვეყნის მომხმარებელი უკვე სარგებლობს ჩვენი მომსახურებით, ამასთან ლარდი-ტრანსის პლატფორმაზე ათასობით განაცხადი იდება ყოველდღიურად. თქვენ არ გაგიჭირდებათ კუმანოვო და ბელაია-ცერკოვი ქალაქებს შორის მდებარე ტვირთების მოძებნა.
Lardi-Trans -ის ფუნქციოანლის დახმარებით თქვენ მარტივად იპოვით მიმდინარე თავისუფალ ტვირთებს ქალაქ კუმანოვო-დან ბელაია-ცერკოვი-ში და ასევე მოახერხებთ ლოჯისტიკური ხარჯების მინიმიზაციას, რაც გაზრდის მოგებას ყოველი შესრულებული რეისის შესაბამისად.
მიმდინარე/დამატებითი ტვირთების ძიება კუმანოვო-დან - ბელაია-ცერკოვი-ში - დანიშნულების პუნქტში ტვირთის მიწოდების სწრაფი, ეკონომიური და ეფექტური ხერხია. ასეთი გადაზიდვები ტრანსპორტში არსებული თავისუფალი სივრცის მაქსიმალური ათვისების საშუალებას იძლევა. ამასთან, საგრძნობლად მცირდება შემკვეთის დანახარჯი და იზრდება გადამზიდის საერთო მოგება.
მიმდინარე ტვირთების დამატება კუმანოვო-დან - ბელაია-ცერკოვი-ში იძლევა ამორტიზაციისთვის განკუთვნილი დანახარჯების დაფარვის საშუალებას, რაც თავის მხრივ, ზრდის ტრანსპორტის მფლობელის ფულად შემოსავალს. აექდან გამომდინარე, Lardi-Trans-ზე დამატებითი/მიმდინარე ტვირთის აღება ნამდვილად სარფიანი გადაწყვეტილებაა.
ქალაქ კუმანოვო-დან - ბელაია-ცერკოვი-ში შესაბამისი ტვირთის ასარჩევად უნდა გაითვალისწინოთ რამდენიმე მნიშვნელოვანი ფაქტორი.