Lardi-Trans - საერტაშორისო ლოჯისტიკური პლატფორმაა ტვირთების შესახებ არსებული განაცხადების განსათავსებლად. გადაზიდვა ხორციელდება საავტომობილო ტრანსპორტით, ხოლო მიმართლება - მოლდოვა - მაკედონია.
მსოფლიოს 89 ქვეყნის მომხმარებელი უკვე სარგებლობს ჩვენი მომსახურებით, ამასთან ლარდი-ტრანსის პლატფორმაზე ათასობით განაცხადი იდება ყოველდღიურად. თქვენ არ გაგიჭირდებათ მოლდოვა და მაკედონია შორის მდებარე ტვირთების მოძებნა.
Lardi-Trans -ის ფუნქციოანლის დახმარებით თქვენ მარტივად იპოვით მიმდინარე თავისუფალ ტვირთებს მოლდოვა-დან მაკედონია-ში და ასევე მოახერხებთ ლოჯისტიკური ხარჯების მინიმიზაციას, რაც გაზრდის მოგებას ყოველი შესრულებული რეისის შესაბამისად.
მიმდინარე/დამატებითი ტვირთების ძიება მოლდოვა-დან - მაკედონია-ში - დანიშნულების პუნქტში ტვირთის მიწოდების სწრაფი, ეკონომიური და ეფექტური ხერხია. ასეთი გადაზიდვები ტრანსპორტში არსებული თავისუფალი სივრცის მაქსიმალური ათვისების საშუალებას იძლევა. ამასთან, საგრძნობლად მცირდება შემკვეთის დანახარჯი და იზრდება გადამზიდის საერთო მოგება.
მიმდინარე ტვირთების დამატება მოლდოვა-დან - მაკედონია-ში იძლევა ამორტიზაციისთვის განკუთვნილი დანახარჯების დაფარვის საშუალებას, რაც თავის მხრივ, ზრდის ტრანსპორტის მფლობელის ფულად შემოსავალს. აექდან გამომდინარე, Lardi-Trans-ზე დამატებითი/მიმდინარე ტვირთის აღება ნამდვილად სარფიანი გადაწყვეტილებაა.
მოლდოვა-დან - მაკედონია-ში შესაბამისი ტვირთის ასარჩევად უნდა გაითვალისწინოთ რამდენიმე მნიშვნელოვანი ფაქტორი.