trucksnearme
Просмотр сообщений ЧП "Регина"

Сколько не читал этот форум, а ничего не изменилось)))
Сколько людей-столько мнений. У каждого своя правда, а эта ветка форума напоминает политические шоу на росии-1.
Та нє.... нема "мнений" у зрадників та посіпак ворога...

...їм довічна ганьба та прокляття!!!

Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!!

Україна понад усе!

Олександр

До 24 серпня... пам'ятаємо...

Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!!

Україна понад усе!

Олександр

Мене іноді запитують, за що я так не люблю Зеленського. Запитували - відповідаю.
За "відчепіться від російськомовних", частина з яких раптово (?) "Повстанці". За "просто перестати стріляти", за "домовитися посередині".
За те, що в кіно тривалістю в кілька сезонів знайшлося місце МВФ, велосипедам і нецензурній лайці, але не знайшлося - війні, під час якої велися зйомки. За коментарі з приводу загибелі своїх громадян - "інцидент". ІНЦИДЕНТ, Карл! Нещасний випадок, ....!

За погони таким , що не служили, як сам, друзям. За спекуляцію іміджем вічно молодого і недосвідченого, як ніби це може служити виправданням. Вліз - відповідай, розвивайся, прагни. Старий вундеркінд це сумно. І не працює. Особливо в міжурядових зустрічах, де вирішують розумні і досвідчені, поки наша підставка під мікрофони хлюпається у фантанах. За красиві, брехливі обіцянки піти, якщо порушить закон. Якби він відходив від Банкової на кілометр за кожне порушення, то до кінця каденції вже емігрував би нафіг з країни!
За накладні посмішки і сльози, за будь-яку переграну емоцію в спілкуванні із пресою . Знаєте, комедіанти взагалі рідко стають хорошими трагиками. Просто по пальцях. Чи не той випадок. Огидно до мурашок! За нескінченний ілюзіон для громадян. Начебто перевитрати бюджетних коштів на два квитки економічним класом, при цьому все одно ганяючи урядові борти. Особливо не люблю за масові галюцинації українців, які вважають, що людина, яка не зробила нічого для свого рідного міста, на відміну від усіх попередніх, раптом стане успішним управлінцем і меценатом. І ще багато чого. Але це тема окремого посту.
За рагульство.(українська нація примітивна).

За "підсліпуватий" траст в руках Шефірів. За українофобський гумор. За те, що звинувачуючи Пороха у всіх гріхах, виконав всю програму власних звинувачень і ще насипав зверху. За комплекси. За нікчемність в дипломатії. За те, що завжди ставив свої іміджеві та фінансові інтереси вище державних. Це я про ролик з обуренням від заборони в'їзду Добронравова. За те, що втомлюється більше, ніж працює, а відпочиває частіше, ніж втомлюється. Завтра згадається щось ще, і додасться нових приводів. Якщо подумати, є в ньому і хороше напевно, але в бочці дьогтю частка меду гомеопатична, а я в гомеопатію якось не дуже…
Ірина Бельчіч.

Україна понад усе!

Олександр

Окупанти Крима запропонували керівництву РФ ініціювати переговори з Україною
про допуск на анексований півострів «вод Дніпра».

Представник президента України в АР Крим відповів на це:
"Усі претензії держави-окупанта на дніпровську воду не мають жодного правового
чи міжнародно-правового підґрунтя.
В цілому, саме держава-окупант повинна відповідати
за забезпечення окупованої території всіма необхідними ресурсами".

100%.

Вода у населення є - а на промисловість і військові частини - носите в долоньках.
Хочете виноградику або овочів - їдьте в Анапу. Там вас нагодують.

Дніпровська вода в Крим прийде тільки разом з Україною. I це правильно.

Слава Україні!!!
Смерть ворогам!!!

Україна понад усе!

Олександр

Вони, прокремльовські, не горбаті, вони орки - давно вже померлі для України...

...тому постійно воняють на форумі, і тому такі настирливі та нахабні!!!

Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!!

Україна понад усе!

Олександр

Знову арго буцегарні у підстилки зека... :)

Україна понад усе!

Олександр

Варення зі свиНини... :)

Україна понад усе!

Олександр

Шість питань, які Зеленський свого часу поставив на дебатах Порошенку, і відповіді на них.
Тактика Зеленського полягала в тому, щоб задавати дуже багато питань, і опонент навіть технічно не мав часу відповісти на них. До того ж, абсолютно всі питання є чистою маніпуляцією, брехнею або якимось абсурдом. Я вирішив на деякі з них дати відповіді в форматі “як було ТОДІ” і “як стало Зараз”.
1) Чи пам’ятаєте ви таке слово як люстрація?
2) Чому не покарані поплічники Януковича?
ТОДІ. Дивно думати, що Порошенко не пам’ятає такого слова. При ньому якраз все оточення Януковича ховалися за кордоном, сиділи нижче трави, тихіше води і проти багатьох були відкриті кримінальні справи.
ЗАРАЗ. Ми всі бачимо повернення поплічників Януковича у владу. Робиться спроба скасувати через Конституційний суд закон про люстрацію. Про що говорити якщо по мажоритарці намагалися протягнути в парламент одіозного Клюєва-главу адміністрації Януковича. Порошенко ж робить всі зусилля щоб перешкодити реваншу.
3) Скільки особисто вам занесли з “Роттердам +”?
4) Скільки грошей вам ще потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися?
ТОДІ. Абсурдні питання, що складаються з голослівних звинувачень в корупції і крадіжці. За весь час Росія і противники Пороха так і не змогли знайти на нього не одного компромату. Довелося вигадувати дурниці на кшталт поїздки на Мальдіви (мільярдер раз за 5 років
поїхав на острови за свій рахунок) офшори (легальний і невикористаний рахунок в Панамі) Укроборонпром (з таким же успіхом можна звинуватити будь-якого бізнесмена що він злодій, бо є підозри, що у нього краде комірник.
Особливо безглуздо в розрізі того що Петро Олексійович жертвував в 100 разів більші суми на потреби армії)
Роттердам плюс був тимчасовим заходом і все йшло до того щоб впровадити вільний ринок електроенергії. У той час як Порошенко голослівно звинувачували, Зеленський декларував збиткову діяльність імперії «95 квартал», хоча просто ухилявся від податків і виводив гроші в офшор. 41 млн usd були незаконно виведені з рахунків Приватбанку на рахунки його підприємства. Отримував фінансування з російського бюджету на зйомку пропагандистських фільмів. Його дружина оформляла субсидії, але при цьому купувалися дорогі машини і дачі по всьому світу.
ЗАРАЗ. На заміну Роттердам плюс повинен прийти вільний ринок електроенергії, але Зе робить відчайдушні зусилля зберегти схему Роттердам, так як електрика – це основні витрати для феросплавних заводів Коломойського і Ігор Валерійович намагається обдурити Україну не тільки по Приватбанку і Укрнафти.
5) Чому Гонтарева ховається в Лондоні?
Тоді і зараз. Знову брехня. Вона працює і живе в Лондоні. І маніпуляція полягає в тому, що в суспільній свідомості змогли домогтися негативного сприйняття Гонтаревої, хоча вона дуже ефективний менеджер і просто лікувала ракового хворого -Банківську систему України. А зростання курсу долара, масові банкрутства банків – це наслідок дій Януковича, Коломойського і всієї прогнилої системи.
6) Як так вийшло, що Україна майже найбідніша країна при найбагатшому президенті за всю історію?
Тоді і зараз. Порошенко не найбагатший президент за всю її історію і до того ж він збіднів за час президентства. Про це говорять авторитетні міжнародні організації-ті ж Блумберг і Форбс. З приводу бідної України, то до такого стану доводили Україну попередники Порошенко, в тому числі і Ігор Валерійович Коломойський основний спонсор Зеленського.
У 2014 році стався обвал економіки України, почалася війна, розірвалися економічні зв’язки з Росією. І в цих умовах Порошенко зміг зберегти Україну, стабілізувати лінію фронту, створити коаліцію проти Росії, залучити інвестиції, провести всеосяжні реформи, домогтися прискореного зростання економіки, проводити українізацію, отримати Томос і без віз і продовжувати можна дуже довго.
Просто один факт. У 2019 номінальна середня з / п в доларах досягла піку за всю історію незалежності України, а якщо порахувати за паритетом купівельної спроможності (правильно враховувати рівень цін), то і перевершила попередній пік і стала максимальною.
Попереду був важкий шлях непопулярних реформ і боротьби. Але не такий страшний зовнішній ворог, як свій народ повірив солодким промовам популістів.
На жаль, більшість українців обрали шлях відкату, корупції, контрабанди, реваншу самі не розуміючи цього. Зараз вони починають прозрівати і рейтинги Зеленського незабаром обваляться, і нам знову потом і кров’ю рятувати Україну. Але ж потрібно просто аналізувати, думати і не вірити популістам. Хоча, про що я. Якби ми це вміли, то були б Голландією або Німеччиною. Але це наша рідна Україна і ми будемо боротися за своє майбутнє. Ми захистили Україну в 2004, зберегли в 2014 і повернемо її в Європейську сім’ю народів зараз!
Павло Бойко

Україна понад усе!

Олександр

Повія - теж для декого мати...

( Відповідь для розумника. )

Україна понад усе!

Олександр

Спостерігаючи за обличчям нашого нового президента під час брифінгу - по темі чотирьох загиблих воїнів ЗСУ, складається враження, що він починає розуміти, у що вплутався. І що жартувати як раніше у нього можливо ніколи вже не вийде.

У внутрішній політиці ти король. Ти можеш показати всім кузькіну мать і отримати чого душа забажає. Але є ще і зовнішня. І там гравці сильні, які бачать новачка і користуються його слабкістю.

Правильно назвали його дилетантом. І не можна було дзвонити Путіну. І Порошенко йому не дзвонив, а тиснув за допомогою союзників - бо зателефонувати Путіну можна. Але якщо у тебе є чим бити. А в даному випадку нам бити нічим. І ось такі ходи оголюють твої тили - ти або готовий до боротьби, або ні. І тоді вчасно поклади трубку.

Давайте на побутовому рівні наведемо приклад. Сусід мовчки переставив паркан в сторону твоєї хати, і ти одного разу прийшовши з роботи просто за фактом уперся в стіну. Можна піти до сусіда і покричати, побитися, попросити. При цьому сусід нахабний, колишній мент і відчуває твою слабкість.

Другий варіант - до сусіда підеш не ти. А мент з твоїм заявою на порушення кримінальної справи. Або твій адвокат. Або твої друзі, статусом вище, ніж твій сусід. І при цьому ти дізнався, що у сусіда нелегально побудований будинок, і газ він провів з масою порушень. Ти можеш написати на нього папірець в контролюючі органи, і все в такому роді. Це - козирі, твої.

Загалом, хід думок зрозумілий. А ось Путін саркастично посміхнувся (коли ботокс - емоції на обличчі не так помітні, але вони є) ще на етапі наївних заяв Зеленського про те, що можна десь на кордоні з Путіним поснідати. І десь там же домовитися. Істина в тому, що нашого слабкого гравця спочатку всерйоз не сприйняли, і тому був забитий гол в наші ворота - мовляв, це ж ваші українські військові стріляють по мирних жителях Донбасу? Ось і отримали здачі.

Здачі - це міна в окоп. Відразу четверо. Під час "перемир'я".

У Зеленського є шанс зрозуміти всю глибину відповідальності президента воюючою країни. І десь відчути себе на місці Порошенко. А ще я дуже йому, Зеленському, навіть щиро бажаю це скоріше зрозуміти, пропустити через себе і спуститися з небес на землю.

Світ не крутиться навколо активів Коломойського. Якби повноваження президента обмежувалися тільки польотами по країнам, чаєпиттями і дзвінками Баканова з приводу чортів - а ще грою на публіку і купанням в Одесі - то ми, що розуміють жахи війни, не були б так критичні.

У Зеленського є шанс. На жаль, у його виборців шансу немає - тому що, як то кажуть, поки не одягнеш чужу шкуру, не зрозумієш. Так що їм потрібні будуть видовища, показова порка депутатів і концерти. Щоб відтягнути момент прозріння по комуналці і пенсій.

А ось Зеленський виглядає жалюгідним. Навіть шкода, чи що. Хотілося б сказати: Володимир, це початок.

Слабкий президент - слабкі позиції країни.

Слабкі позиції - серйозніші кроки ворога. Більше війни, більше смертей і більше провини.

На тобі.

На президенті.

Як у нас прийнято.

Ну, як це було всі попередні роки, за заведеної і тобою в тому числі традиції.

Україна понад усе!

Олександр

Парадокс - це коли той хто вважає себе розумним підтримує ідіотів, хворих та вбогих...

До речі: якщо дивитися на арену цирку - клоуном не станеш, навіть якщо смієшся з "антре"!

І знову невгадав розумник:

"Насле́дственность — способность организмов передавать свои признаки и особенности развития потомству."

А не якась там неповага до сепарів та зрадників...

Україна понад усе!

Олександр

1949 року поблизу одного з колимських концтаборів за наказом Москви

живцем потоплено в болоті близько трьох тисяч українських дівчаток

віком 12-14 років – “чтоб нєкому било рожать бандєровцев”.

http://bilahata.net/u-boloti-na-kolymi-try-tysiachi-divchat-ukrainok-vtopyly-zhyvtsem/?fbclid=IwAR0SMKaqhvgBHikolvpWjEiyi_VSvR6x22yJzfcgQODOejIvFurDkHQnZII

Україна понад усе!

Олександр

5 серпня 1937 року розпочався Великий терор.

Жорстокі репресії охопили всі регіони й усі верстви населення,
від найвищого партійного керівництва до далеких від політики селян.

Радянська убивча машина здійснила сотні тисяч страт невинних людей за сфальсифікованими звинуваченнями.

У результаті терористичних "спецоперацій" був фізично винищений цвіт української нації.

Сьогодні, 82 роки потому ми молимося за безневинно замучених жертв радянської репресивної системи.

Вічна пам'ять невинно убієнним синам і дочкам України…

Україна понад усе!

Олександр

СЕРГЕЙ ФЕДЧУК
Я Хочу щоб Порошенко ще раз обікрав Україну.
Якщо не хоче обкрадати всю країну-то ,дуже прошу ,щоб мене особисто обікрав.Ну і ще мого кума.Бажано якнайшвидше! В мене нема,особо що красти,але є телевізор,жменя долярів(я потім покажу де лежать)
Пояснюю всю тактику і стратегію цих моїх маньоврів з обкраданням!
1)В 14му році Порошенко отримав країну з пустою казною. Потім він неустанно днями і ночами щодень обкрадав Україну! І це не видумка! Він це робив не ховаючис!.Аж 73% людей це неподобство щоденно бачили. І так сильно-пресильно наобкрадав,я вам скажу,що за 5 років в казні країни з.явилось кільканадцять мільярдів долярів золотовалютних резервів. Круто!-Нє? От і я про це!
2)А коли на Україну напала Кацапія-то в України не було Армії,щоб оборонятись і не було танків які їздять і стріляють одночасно.Тобто деякі танкі могли їздити тільки,а деякі не могли їздити,але зато могли стріляти. Не було, також ,зброї,Не було військової форми,Можна тоді було побачити воїнів в спортивних штанах і гумових тапках. Не було набоїв .
А Порошенко став після своєї інаугурації Головнокомандуючим. І взявся за звичну для себе справу-за обкрадання.Щиро кажу-обкрадав він армію щоденно. Ну і в ночі він теж її обкрадав.Я брехати не буду.-В мене є багато свідків.Бо Порох не ховався,- ці самі 73% насілєнія присягають що бачили це обкрадання. Вони мені не дадуть збрехати.
Не раз Порох був помічений ,як лізе через забор з величезним мішком вкраденого військового майна. Крав усе що можна вкрасти.
Отож пройшло 5 довгих років обкрадання Порохом нашої армії,- і в армії з.явились і танки і форма і літаки !А техніка не тільки змогла їздити,а й змогла стріляти!. Зарплата солдатів,після таких рясних обкрадань,-як ви вже самі догадались,-збільшилась у кількадесятків разів. Мало того,то ще й починали вже солдатів дуже ситно і смачно кормити. Але ,на жаль ,більш йому не позволили красти нові власті.І це все постачання може бистринько прекратитись.
І це я вам привів тільки 2 приклади обкрадань злочинним Порошенком нашої бідної країни. А ще ж він не тільки тут крав!-А й у інших сферах!
А якби його ще раз вибрали президентом-то в Україні б майже нічого не залишилось такого,шо не вкрав цей барига.
От все зваживши,пошкрябав я потилицю,і ,прошу!
Порох! Ну не будь таким! Обкради Україну ще раз! А як не хочеш обкрадати всю країну-обкради особисто мене. Ну і ще мого кума обкради. Дуже подобається мені таке обкрадання і кінцевий матеріальний результат цього обкрадання-теж!
Дуже надіюсь і дякую!

Україна понад усе!

Олександр